Select Page

Opotrebovanie kĺbov je prirodzené a prichádza spolu s pribúdajúcimi rokmi. U niekoho skôr, u niekoho neskôr. Chcete vedieť, ako sú na tom vaše kĺby? Spravte si náš test.

Najčastejšou príčinou bolestí kĺbov je artróza, ktorou na Slovensku podľa štatistík trpí až 15 % populácie. Nebezpečná je najmä v mladom veku, pretože výrazne sťažuje pohyb človeka a keďže ide o degeneratívne ochorenie, je nezvratná.

Včasnou prevenciou je však možné ju čo najviac oddialiť a vďaka liečbe kĺbov kmeňovými bunkami v skoršom štádiu i zastaviť. Náš krátky test vám pomôže odhaliť, či aj vy patríte k rizikovej skupine.

Odhaľte problémy s kĺbmi včas!

Skôr, ako začnete na naše otázky odpovedať, chceli by sme vás upozorniť, že ide o čisto orientačné hodnoty a v prípade, že máte akékoľvek podozrenie na problémy so svojimi kĺbmi, určite navštívte lekára, ktorý vám určí presnú diagnózu a navrhne postup liečby.

 

Chcem vyplniť test!

 

Vyhodnotenie testu:

  • 0 – 4 body: Skvelé! S najväčšou pravdepodobnosťou nemáte s kĺbmi žiadne problémy, avšak, ako sa hovorí, najlepším liekom na všetky choroby je prevencia!
  • 5 – 9 bodov: Svojim kĺbom by ste mali venovať väčšiu pozornosť. Prečítajte si, ako vyhrať boj s artrózou.
  • 9 a viac bodov: Vaše kĺby potrebujú okamžite pomoc. Kontaktujte našich odborníkov v oblasti liečby kĺbov a vyhnite sa tak neznesiteľným bolestiam kĺbov. Konzultácia u nás je bezplatná.